U-20 basketbolisti neiekļūst EČ ceturtdaļfinālā

Eiropas U-20 čempionāta otrā posma pēdējā spēlē Latvijas jauniešu izlases basketbolisti ar 71:77 zaudēja Grieķijas vienaudžiem, tādejādi neiekļūstot ceturtdaļfinālā.

Jānis Strēlnieks

Rezultatīvākais Latvijas U-20 izlasē ar 19 punktiem bija Jānis Strēlnieks, Lauris Blaus guva 17 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Daira Bertāna kontā 14 punkti.

Latvijas izlase visu mača gaitu bija iedzinējos un nopietnas pretenzijas uz uzvaru izrādīt pretiniekiem tā arī nespēja.

Jau ziņots, ka pat panākums šajā mačā nebūtu garantējis latviešiem vietu ceturtdaļfinālā. Tā kā Grieķija otrdien ar 70:67 pieveica vienu no F apakšgrupas līdervienībām Spāniju, grieķi garantēja vietu ceturtdaļfinālā. Lai tur iekļūtu arī Latvija, tai bija jāuzvar Grieķija un jācer, ka Krievija zaudēs apakšgrupas pastarītei Itālijai.

Līdz ar to Latvija turnīru turpinās par 9.-12. vietu, pēdējos mačus turnīrā aizvadot piektdien un svētdien.

Atgādinām, ka pagājušajā U-20 čempionātā pirms gada Latvijas izlase palika 11. vietā.