U-20 basketbolisti piekāpjas Spānijai

Eiropas U-20 čempionāta spēlē šodien Latvijas jaunie basketbolisti sīvā cīņā ar 66:73 atzina Spānijas izlases pārākumu.

Jānis Strēlnieks

Latvijas U-20 izlases basketbolisti apakšgrupas pēdējā spēlē ar 66:73 zaudēja Spānijas jauniešiem.

Latvijas U-20 izlases labā 18 punktus guva Jānis Strēlnieks, pa 14 punktiem sakrāja Kristers Zeidaks un Dairis Bertāns, bet deviņi punkti un deviņas atlēkušās bumbas Laura Blaua rēķinā. Spānijas komandas rindās ar 25 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Pere Tomass, bet 17 punktus guva Serhio De la Fuente.

Jau no spēles pirmajām minūtēm Spānijas jaunieši ieguva pārsvaru, kurš trešās ceturtdaļas vidū sasniedza pat 13 punktus (57:44). Pēdējās ceturtdaļas vidū Latvijas jaunie basketbolisti rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam (58:57), tomēr pārņemt vadību neizdevās. Pusotru minūti līdz cīņas beigām latviešiem bija -3 (66:63), tomēr atlikušajā laikā spāņiem izdevās nosargāt uzvaru.

Spānijas U-20 izlase tādejādi nodrošināja pirmo vietu A apakšgrupā, bet Latvijas izlases vieta noskaidrosies pēc apakšgrupas šīsdienas otrā mača starp Krievijas un Slovēnijas vienaudžiem.

Atgādinām, ka apakšgrupas pirmajā mačā latvieši ar 93:86 pagarinājumā pieveica slovēņus, bet otrajā spēlē ar 62:68 zaudēja Krievijas vienaudžiem.