U-20 hokejisti zaudē arī Baltkrievijai

3 komentāri

Latvijas U-20 izlases hokejisti šodien Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra otrās spēļu dienas pirmajā mačā ar 2:4 piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrajā periodā jau 29. sekundē baltkrievus vadībā izvirzīja Aleksandrs Karakuļko. Trešdaļas turpinājumā Antons Kirečko un Karakuļko panāca jau 3:0, bet perioda beigās Emīls Potāpovs rezultāta starpību samazināja.

Trešā perioda 13. minūtē Aleksandrs Kogaļevs iemeta ceturto ripu Ivara Punnenova sargātajos vārtos, bet 15. minūtē, kad Latvijas komanda lielajā vairākumā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Toms Bernhards panāca 2:4.

Dienas pirmajā mačā Dānijas U-20 valstsvienība ar 5:2 pārspēja Austrijas jaunos hokejistus.

Atgādinām, ka ceturtdienas turnīra pirmajās spēlēs Latvija ar 0:1 papildlaikā zaudēja Dānijai, bet Baltkrievija ar 4:0 pieveica Austriju.

Sestdien turnīra pēdējā spēļu dienā Latvijas U-20 hokejisti mērosies spēkiem ar Austrijas vienaudžiem.