U-20 izlasei trešais zaudējums un pēdējā vieta turnīrā

8 komentāri

Sergeja Žoltoka piemiņas turnīru šodien ar zaudējumu pabeidza Latvijas jaunie hokejisti, kas ar 1:2 piekāpās Austrijas vienaudžiem.

Spēles rezultātu 11. minūtē atklāja Lukass Haudums, bet otrās trešdaļas 4. minūtē Bernds Volfs vairākumā dubultoja Austrijas izlases pārsvaru. Otrā perioda 14. minūtē Latvijas komanda realizēja skaitlisko pārsvaru, kad izcēlās Romāns Semjonovs, taču atlikušajā laikā mājiniekiem atspēlēties neizdevās.

Turnīra pēdējās dienas pirmajā mačā Dānija ar 2:1 pārspēja Baltkrieviju, izcīnot uzvaru visā turnīrā, bet baltkrieviem bija jāsamierinās ar otro vietu.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā dienā Latvija ar 0:1 papildlaikā zaudēja Dānijai, bet Baltkrievija ar 4:0 pārspēja Austriju, savukārt otrajā dienā Latvija ar 1:4 piekāpās Baltkrievijai, bet Dānija ar 5:2 uzvarēja Austriju.

Jāpiebilst, ka šajā turnīrā Latvijas U-20 izlasei nācās iztikt bez HK "Rīga" spēlētājiem, kuriem bija jāaizvada izbraukuma spēles MHL čempionātā.