U-21 futbolistiem neizšķirts pret Moldovu

Latvijas U-21 izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas pēdējā spēlē šovakar nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Moldovas vienaudžiem, paliekot ceturtajā vietā apakšgrupā.

Mihails Zemļinskis

Šajā mačā vienīgos vārtus Latvijas izlases labā 82. minūtē guva FK «Ventspils» uzbrucējs Romāns Bespalovs, bet Moldovas izlasei mača 35. minūtē precīzs bija Dmitrijs Vornišels.

Abu komandu pirmajā cīņā Moldova savā laukumā izcīnīja panākumu ar rezultātu 1:0.

Pirms šīs spēles abas komandas jau bija zaudējušas cerības kvalificēties 2011. gada Eiropas čempionāta finālturnīram, kas risināsies Dānijā, tomēr komanda bija izvirzījusi mērķi uzvarēt Moldovu, kas būtu ļāvis kvalifikācijas ciklu nobeigt trešajā vietā apakšgrupā.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase nemainīgi ar 13 punktiem desmit spēlēs ieņēma ceturto vietu A apakšgrupā, bet Moldova ar 14 punktiem izcīnīja trešo vietu. Pirmās divas vietas apakšgrupā ieņēma Rumānijas un Krievijas izlases.

Latvijas U-21 izlases sastāvs mačā pret Moldovu: Kaspars Ikstens, Vitālijs Maksimenko, Kaspars Dubra, Jevgēņijs Kazura, Jevgēņijs Kosmačovs, Vadims Žuļevs (Eduards Višņakovs, 61. min.), Daniils Turkovs, Romāns Bespalovs, Artūrs Zjuzins, Ritvars Rugins (Alans Siņeļņikovs, 68. min.), Antons Kurakins (Aleksandrs Gramovičs, 78. min.).