UEFA tomēr nesodīs Mourinju par tiesneša kritizēšanu

Itālijas čempionvienības Milānas «Inter» galvenais treneris Žozē Mourinju netiks sodīts par to, ka pēc UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmās spēles viņš kritizēja mača galveno tiesnesi, šodien paziņoja Eiropas Futbola federāciju apvienība (UEFA).

Luis Medina Cantalejo & Jose Mourinho

Pēc mača, kurā «Inter» savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Anglijas čempionvienību «Manchester United», portugāļu speciālists kritizēja tiesnesi Luisu Medinu Kataleho par 11 metru soda sitiena nepiespriešanu pēc pārkāpuma pret «Inter» uzbrucēju Adrianu.

«Ja mums, spēlējot Mančestrā, būs tāda pati aizsardzība no tiesneša, kāda šodien bija viesu komandai, tad mēs iekļūsim ceturtdaļfinālā,» norāda Mourinju.

UEFA sākotnēji paziņoja, ka apsver iespēju portugāli sodīt, bet vakarā paziņoja, ka tas tomēr nenotiks.

Atbildes spēle Mančestrā notiks 11. martā, un ceturtdaļfinālā iekļūs komanda, kas izcīnīs uzvaru divu spēļu summā.