«Uguns nakts» Vienkoču parkā 3. oktobrī

Apollo
0 komentāru

Nu jau gadskārtējā «Uguns nakts» šogad notiek 3. oktobrī līdz ar tumsas iestāšanos. «Uguns nakts» tiek rīkota katru gadu oktobra pirmajā sestdienā ar mērķi — padarīt ilgāk gaišu vienu īso rudens dienu, ar sveču gaismu un siltumu uzlādēt sevi ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk varētu sagaidīt pavasari.

«Uguns nakts» Vienkoču parkā 3. oktobrī

Publicitātes foto

Vienkoču parka gaismu mežā tiek iedegti vienkoču gaismas ķermeņi, vēlāk viss mežs tiek izlikts ar svecēm. Plkst. 21.00 paredzēts kopīgs lāpu gājiens pa Vienkoču parka takām. Apmeklētājiem būs iespēja baudīt uz ugunskura vārītu zāļu tēju.

Šis ir kluss un mierīgs pasākums, kur galvenais, lai katrs paņem savu sajūtu. Šajā laikā būs iespēja iepazīties ar vasaras garumā tapušo smilšu maisu māju, kas ir pirmā šāda tipa celtne Latvijā.

Katram, kas brauc uz šo «Uguns nakti», līdzi jāpaņem viena dārza svece, lai papildinātu Vienkoču parka gaismu mežu ar savu uguntiņu (tas, kuram līdzi būs svece, saņems 50% atlaidi ieejas maksai). Lāpu gājienam vēlams paņemt līdzi kādu rokās turamu gaismekli.

Ieejas maksa: Ls 2 pieaugušajiem; Ls 1 skolēniem un pensionāriem; pirmsskolas vecuma bērniem — bez maksas. Kontaktinformācija: www.vienkoci.lv; tālr. 29329065.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv