Ugunsgrēkā sadeg vairāk nekā 10 kaķi; policija sāk kriminālprocesu

Apollo
49 komentāri

Pirmdienas vēlā vakarā Inčukalnā ugunsnelaimē gājuši bojā vairāk nekā desmit kaķi. Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu, taču tiek pieļauts, ka nelaime notikusi bojātas apkures iekārtas dēļ.

Ugunsgrēkā sadeg vairāk nekā 10 kaķi; policija sāk kriminālprocesu

Foto: Apollo

Rīgas policijā portāls «Apollo» uzzināja, ka pirmdien pulksten 22.35 Inčukalnā bija izcēlies ugunsgrēks kādas privātmājas palīgbūvē. Ierodoties notikuma vietā, Siguldas policijas iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka palīgbūvē atradušies vairāk nekā desmit kaķi, kuri ugunsnelaimē gājuši bojā.

Šobrīd policistiem ir vairākas versijas par notikušo un tiek pārbaudīti visi notikušā apstākļi, taču sākotnējā informācija liecina, ka, iespējams, ugunsgrēks izcēlies bojātas apkures iekārtas dēļ.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, Siguldas iecirknī ir sākts kriminālprocess par iespējamu noziegumu pret īpašumu, kura ietvaros tiks veikta arī ekspertīze ugunsgrēka cēloņa noteikšanai.

Pēc ēkas īpašnieces sniegtās informācijas palīgtelpā kopā bija 14 kaķi un trīs kaķēni, taču bojā gājušo dzīvnieku skaits vēl tiek noskaidrots.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv