Ugunsnelaime svētkos Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pirms svētkiem - 22.jūnijā - uz autoceļa Saulkrasti-Bīriņi notika traģisks auto negadījums ar bojāgājušo, 25.jūnijā — šī paša autoceļa malā pie autobusa pieturas «Kraujas» (pretī dārzkopības kooperatīvam «Ābelīte»), Sējas novadā, kādā mājā bija izcēlās ugunsgrēks.

Ugunsnelaime svētkos 3 attēli Atvērt

Inga

Autoceļa malā ik pa brīdim piestāja vairākas automašīnas, kas noraudzījās uz degošo māju. Sazvanījām arī glābšanas dienestu 112, informējām par to, ka deg māja ar atklātu liesmu, uz ko operatore atbildēja, ka ugunsdzēsēji jau esot izsaukti. Viņi ieradās apmēram pēc 10 minūtēm (pieņemu, brauca no Saulkrastiem) un sāka dzēšanas darbus.

Ugunsgrēku viņiem jau daļēji izdevās apdzēst, taču tad viņi dzēšanu pārtrauca - mums nezināmu iemeslu dēļ (iespējams, viņiem pietrūka ūdens). Pēc laiciņa ieradās ātrās palīdzības mašīna, vēl pēc laiciņa ugunsdzēsēji it kā atsāka dzēst uguni, taču pēc mirkļa atkal pārtrauca, un visu māju pārņēma liesmas. Radās sajūta, ka ar vienu ugunsdzēsēju mašīnu šī ugunsgrēka apdzēšanā ir par maz, taču papildspēki neieradās (vismaz 40 minūšu laikā, kamēr tur bijām) — uguni dzēsa tikai viena mašīna.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv