Ukrainā nolaupīts Latvijas uzņēmējs

Apollo
0 komentāru

Četri ļaundari 30. aprīlī Ukrainā nolaupījuši kādu uzņēmēju no Latvijas. Ķīlnieks speciālā operācijā atbrīvots 2. maijā, ceturtdien raksta «Biznes&Baltija».

Ukrainā nolaupīts Latvijas uzņēmējs

Foto: Reuters/Scanpix

Andris uz Ukrainu bija devies, lai kārtotu finanšu darījumus ar vietējiem uzņēmumiem. Viņš arī no kāda Krievijas pilsoņa bija aizņēmis 250 tūkstošus dolāru.

Taču parāda lietas nav nokārtotas ar tiesas palīdzību, bet gan uzņēmējs nolaupīts laikā, kad viņš atradies auto mazgātavā – viņš izvilkts no automašīnas, iesēdināts citā un aizvests prom.
Gūstā vīrietis turēts trīs diennaktis un šajā laikā viņš ir piespiests parakstīt dokumentus, ka parādā ir 1,25 miljonus dolāru. Tāpat viņš esot reģistrējis pilnvaru par sava dzīvokļa nodošanu valdījumā kādai citai personai.

Par uzņēmēja pazušanu tiesībsargājošajām iestādēm ziņojis kāds viņa paziņa.

Tiesībsargājošās iestādes arī noskaidrojušas, ka uzņēmējs vadāts pa Kijevas apgabalu, sists un viņu draudēts nogalināt. Pēc tam vīrietis aizvests uz kādu dzīvokli, kur pieslēgts pie radiatora viņš nosēdējis trīs diennaktis.

Speciālas operācijas laikā specvienība aizturējusi četrus cilvēkus – 52 gadu vecu Krievijas pilsoni, kurš bijis nolaupīšanas organizators, agrāk sodītu Azerbaidžānas pilsoni un Čerņigovskas un Žitomiras apgabala iedzīvotājus. Aizturēts arī piektais nolaupīšanas līdzzinātājs – 25 gadus vecais kredītiestādes vadītājs, kura uzņēmumā parakstīta pilnvara par dzīvokli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv