Ukrainas futbolisti PK play-off spēlē uzvar Franciju

3 komentāri

Ukrainas futbola izlase 2014.gada Pasaules kausa izcīņas futbolā play-off atlases kārtas pirmajā mačā piektdien savā laukumā negaidīti ar 2:0 (0:0) apspēlēja spēcīgo Franciju.

Ukrainas futbolisti PK  play-off spēlē uzvar Franciju

Abus vārtus Ukraina guva otrajā puslaikā, kad vispirms 61.minūtē izcēlās Romāns Zozuļa, kuru 20 minūtes vēlāk nogāza soda laukumā, kā rezultātā tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz Francijas vārtiem. To realizēja Andrijs Jarmoļenko, nodrošinot drošu mājinieku uzvaru un lielas izredzes kvalificēties Pasaules kausam Brazīlijā.

Pērn abas izlases Ukrainā savstarpēji spēkojās Eiropas čempionāta finālturnīrā, kad apakšgrupu sacensību mačā francūži tika pie panākuma ar 2:0.

Tikmēr citā mačā Portugāle, pateicoties savas zvaigznes Krištianu Ronaldu gūtajiem vārtiem astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām, ar 1:0 (0:0) savā laukumā pieveica Zviedriju.

Šajā mačā ar vārtu guvumu nespēja izcelties allaž rezultatīvais Zviedrijas uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs.

Savukārt Grieķijas valstsvienība, kas kopā ar Latvijas izlasi spēlēja vienā kvalifikācijas turnīra apakšgrupā, savu līdzjutēju priekšā 3:1 (2:1) apspēlēja Rumāniju. Uzvarētāju labā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kostantīns Mitroglu, bet vēl vienus iesita Dimitris Salpigidis.

Vienīgos vārtus Rumānijas izlases sastāvā guva Bogadans Stanku, kurš izcēlās jau 19.minūtē, izlīdzinot rezultātu 1:1. Tomēr jau pēc minūtes precīzs bija Salpigidis.

Piektdienas play-off ceturtajā mačā starp laukuma saimniekiem Islandi un Horvātiju tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0 (0:0), līdz ar to uzvarētājs šajā pārī noskaidrosies jaunnedēļ Horvātijā.

Atbildes spēles risināsies 19.novembrī. Komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā, kvalificēsies 2014.gadā no 12.jūnija līdz 13.jūlijam Brazīlijā plānotajam finālturnīram.

Pašlaik ir zināma 21 no 32 komandām, kas piedalīsies nākamajā gadā Brazīlijā paredzētajā Pasaules kausa finālturnīrā, tomēr nākamās nedēļas laikā kļūs zināmas visas sacensību dalībnieces.