Ukraiņu meitenes elles mocības un nāve: varmākām var piespriest mūža ieslodzījumu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Trijiem varmākām Ukrainā, kuru nodarītais, izvarojot un pēc tam sadedzinot 19 gadus veco Oksanu Makaru, izmainīs apsūdzības pantu uz slepkavību ar nodomu. Par to draud mūža ieslodzījums, ziņo Ukrainas mediji.

Ukraiņu meitenes elles mocības un nāve: varmākām var piespriest mūža ieslodzījumu 3 attēli Atvērt

Scanpix/Reuters

Trīs vīrieši - Maksims Prisjažņuks, Jevģenijs Krasnoščeks un Artjoms Pogosjans tiks apsūdzēti slepkavībā, jo viņu upuris Oksana pēc trīs nedēļu mocībām ceturtdien tomēr zaudēja cīņā ar nāvi.

Iepriekš trijotnei tika izvirzītas apsūdzības izvarošanā un nozieguma pēdu slēpšanā.

Tagad vīriešiem draud mūža ieslodzījums.

Jau ziņots, ka Ukrainu šokējis kāds nežēlīgs noziegums, kad trīs vīrieši izvaroja un pēc tam mēģināja sadedzināt dzīvu 19 gadus vecu meiteni Oksanu Makaru. Meitene guva ļoti smagus apdegumus, taču brīnumainā kārtā pēc notikušā izdzīvoja.

Šis noziegums īpaši satrauca Ukrainas sabiedrību, jo ļaundari pēc izdarītā nebija apcietināti. Tikai pēc skaļiem protestiem, kuros iesaistījās arī «Femen» aktīvistes, vainīgajiem tika piemērots apcietinājums.

Nikolajevas pilsētā naktī uz 9.martu trīs vīrieši izvarojuši un pēc tam mēģinājuši sadedzināt meitenei.

Meitenes māte, stāstot par traģēdiju, norādīja, ka meitu audzina viena un strādā Kijevā, bet meita dzīvo Nikolajevā.

8.marta svētkus meitene ar draugiem svinējusi kādā bārā, kur iepazinās ar diviem vīriešiem. Viņi meiteni pavadījuši mājās, bet pēc tam piedāvāja aiziet pie kāda paziņas iedzert kafiju. Meitene piekrita.

«Oksana aizgāja. Ielēja šampanieti. Laikam kaut ko piebēra klāt, jo Oksana uzreiz aizmiga,» stāstīja meitenes māte. Tad vīrieši meiteni izvarojuši un sākuši žņaugt. Domājot, ka meitene ir mirusi, viņi iznesa viņu ārā un aizdedzināja.

Ar smagām traumām meitene nakti pavadīja ārā salā un viņu atrada nejauši garāmgājēji, kuri izsauca miliciju un mediķus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv