Ulmanis: sabiedrībai vajag nomierināties

Apollo
0 komentāru

Eksprezidents Guntis Ulmanis, vērtējot otrdienas notikumus Vecrīgā atzina, ka viņu neatstāj sajūta, ka sabiedrībai nepieciešams nomierināties. «Man ir sajūta, ka iedzīvotājiem vajag nomierināties. Skaidrs, ka šādas protesta akcijas ir vieglākais ceļš. Domāju, ka vajag dot iespēju politiķiem realizēt tās programmas un plānus, kas šobrīd uzstādīti,» uzskata eksprezidents.

Guntis Ulmanis

Foto: AFI

Ulmanis Latvijas Televīzijas raidījumā «Labrīt, Latvija!» atzina, ka viņš ir visnotaļ optimistiski noskaņots un norādīja, ka pēc trim mēnešiem varētu sākt vērtēt, ko valdība un parlaments ir paveicis.

Jautāts, kā vērtē Valsts prezidenta Valda Zatlera ultimātu Saeimai, Ulmanis norādīja, ka «prezidents izdarīja to, ko varēja izdarīt, pēc maksimālās skalas.»

Vienlaikus viņš pauda izbrīnu par parlamenta reakciju uz Zatlera paziņojumiem. «Tā vietā, lai strādāru, deputāti protestē,» sacīja Ulmanis. Taču eksprezidents sarunā arī norādīja, ka daļa deputātu ir gatavi strādāt un paveikt uzliktos darbus.

Ulmanis arī atzina, ka sabiedrībai jāpauž atbalsts premjeram Ivaram Godmanim, kurš ir «vadītājs ar milzīgu intelektuālo potenciālu.»  


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv