Ungārijas GP kvalifikācijā uzvar Alonso

Pirmās formulas pasaules čempionāta Ungārijas «Grand Prix» izcīņas kvalifikācijas braucienos šodien ātrākais bija «Renault» komandas spāņu pilots Fernando Alonso.

Fernando Alonso

Ungārijas «Grand Prix» izcīņas kvalifikācijā uzvarēja Fernando Alonso, kurš svētdien sacīkstes sāks no pirmās starta vietas.

Divkārtējam pasaules čempionam apli izdevās veikt minūtē un 21,569 sekundēs. Blakus viņam rītdienas sacīkstes pirmajā rindā uzsāks «Red Bull» komandas autobraucējs Sebastjans Fetels, bet viņa komandas biedrs Marks Vēbers Ungārijas «Grand Prix» no otrās rindas kopā ar pašreizējo pasaules čempionu Lūisu Hemiltonu no «McLaren-Mercedes» komandas.

Šībrīža pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis Džensons Batons no «Brawn Grand Prix» rītdienas sacensības uzsāks tikai no astotās pozīcijas, bet viņa komandas biedrs Rubens Barikello kvalifikācijā uzrādīja tikai 13. rezultātu.

2007. gada pasaules čempions Kimi Raikonens no «Ferrari» kvalifikācijā uzrādīja septīto rezultātu, bet Felipe Massa piedzīvoja avāriju otrajā sesijā un ieņēma desmito vietu.

Pēdējais kvalifikācijas braucienos palika debitants spānis Haime Algersvari no «Toro Rosso» komandas.

Jāpiebilst, ka Ungārijas «Grand Prix» izcīņa sāksies svētdien, pulksten 15.00 pēc Latvijas laika.