Ungurmuižā notiks koncerts «Adventa noskaņas Ungurmuižā ar pianistu Andreju Osokinu»

Apollo
0 komentāru

Koncertā «Adventa laika noskaņas Ungurmuižā» būs īpaša iespēja  dzirdēt  plašu starptautisku atzinību guvušā  pianista Andreja Osokina soloprogrammu. 

Ungurmuižā notiks koncerts «Adventa noskaņas Ungurmuižā ar pianistu Andreju Osokinu»

Foto: Publicitātes foto

Andrejs Osokins ir  vairāku prestižu starptautisku konkursu laureāts Latvijā, Eiropā un ASV: Starptautiskajā  Karalienes Elizabetes pianistu konkursā  Briselē, prestižajā konkursā Līdsā, kā arī Londonas Starptautiskajā Pianistu konkursā un  Bēthovena konkursā Londonā. Andrejs Osokins ir arī 5.Starptautiskā J.Vītola pianistu konkursa uzvarētājs un Latvijas Lielās Mūzikas balvas laureāts. 

Šogad Latvijas pianists Andrejs Osokins saviem panākumiem  pievienoja vēl vienu- piedaloties Starptautiskajā Klīvlendas pianistu konkursā ASV, Ohaio štatā, Andrejs Osokins ieguva balvu par labāko baroka mūzikas izpildījumu. Koncerts «Adventa laika noskaņas Ungurmuižā» piedāvās iedvesmojošu un noskaņām bagātu klaviermūzikas programmu. Koncerta klausītāji tiks aicināti saklausīt mūzikas vēstījumu, kas ietver mieru, prieku, gaismu, ticību, klusumu, cerību un mīlestību.

Ungurmuižas īpašā gaisotne ar savu seno un bagāto kultūras vēsturi ir  iedvesmojoša vieta, lai baudītu izcilu klasiskās mūzikas koncertu. 

Koncerta programmā  V. A. Mocarta,  L. van Bēthovena,  F. Lista un S. Prokofjeva skaņdarbi.  

Koncerts notiks 22.decembrī pulksten 18.00 Ungurmuižā.

  • Biļetes ir pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs. Vietu skaits ir ierobežots.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv