Universālais kareivis būs desmitgades perspektīvākā profesija

Apollo
0 komentāru

Nākamās desmitgades perspektīvākā profesija būs universālais kareivis, kas spēj orientēties nestandarta situācijās un veikt sarežģītus uzdevumus, paredz žurnāla «Forbes» Krievijas izdevuma veidotāji.

Universālais kareivis būs desmitgades perspektīvākā profesija

Foto: Scanpix/AP

Nākotnes kari pārvērtīsies par «miera uzspiešanas» un «konstitucionālās kārtības atjaunošanas» operācijām, kurās piedalīsies profesionāli cīnītāji, norāda žurnāls.

Otrajā vietā pieprasītāko profesiju sarakstā ierindojušies tā dēvētie GR menedžeri - speciālisti kontaktiem ar valdības struktūrām. Trešā pieprasītākā profesija būs veco ļaužu kopēji, jo pasaules iedzīvotāju skaits arvien turpina pieaugt.

Pirmajā pieprasīto profesiju pieciniekā iekļuvuši arī alternatīvās enerģētikas eksperti, kā arī Āfrikas biznesa vadības speciālisti.

Nākamajās vietās seko interneta mediju ziņu kompilators, tālāk - speciālists darbam ar grūti iegūstamām naftas rezervēm. Desmitnieku noslēdz augu gēnu inženierijas speciālists, pilsētplānošanas speciālists, kultūru mijiedarbības, nacionālo un reliģisko konfliktu eksperts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv