Urugvaja 1/4 finālā, Dienvidkorejai finālturnīrs beidzies

Pasaules kausa finālturnīrā kā pirmie ceturtdaļfinālā iekļuvuši Urugvajas futbolisti.

Urugvajas valstsvienība ar rezultātu 2:1 astotdaļfinālā pārspēja Dienvidkorejas izlasi.

Mača rezultāts tika atklāts jau 8. minūtē, kad viens pret tukšiem vārtiem nokļuva Luiss Suaress. Uzbrucējs sita precīzi - 1:0. Pirmajā puslaikā tie bija arī vienīgie vārti.

Otro puslaiku Urugvajas valstsvienība iesāka diezgan pasīvi, tikai retu reizi dodoties uzbrukumā. Šāda «sēdēšana» aizsardzībā vainagojās ar panākumiem Dienvidkorejai. 68. minūtē Čunjongs soda laukumā bija pirmais pie bumbas un ar galvu raidīja to vārtos.

Urugvaja pēc zaudētajiem vārtiem atkal mainīja taktiku un devās uz priekšu. 80. minūtē ar precīzu sitienu vārtu tālajā stūri otros vārtu guva jau minētais Suaress.

Sestdien vakarā tiks aizvadīts otrs astotdaļfināla mačs, kurā ASV futbolisti tiksies ar Ganas izlasi.