Ušakova «uzvaras gājienu» Rīgā varētu izmainīt tikai brīnums

Apollo
634 komentāri

Ja Rīgas domes vēlēšanas notiktu rīt, tajās pārliecinoši uzvarētu Nila Ušakova «Saskaņas centrs»  ar «Gods kalpot Rīgai», iegūstot 60% balsu, atsaucoties uz jaunāko sociologu firmas SKDS pētījumu,  vēsta TV3 raidījums «Nekā personīga».

Ušakova «uzvaras gājienu» Rīgā varētu izmainīt tikai brīnums

Foto:Renāte Briede/LETA

Lai gan atbalsts Ušakova sarakstam mēneša laikā ir nokrities par 2%, tuvākie konkurenti – «Vienotība» ievērojami atpaliek un to atbalsta 12,5%. Trešajā vietā ierindojas Nacionālā apvienība ar 11%, tai seko Zaļā partija ar 5,8%.

Abas nākamās - Zemnieku savienība ar 3,4% un Reformu partija ar 2,6% paliek zem liktenīgajiem 5% un pašlaik domē neiekļūtu. Tādā gadījumā Ušakova saraksts viens pats varētu sastādīt visu Rīgas domes vadību.

Kaut ko izmainīt Ušakova uzvaras gājienā var gandrīz tikai brīnums, vēsta raidījums. Jo, lai situāciju vērstu par labu labēji centriskajām jeb latviskajām partijām, tām ir jāspēj piesaistīt ne tikai visi neizlēmušie vēlētāji, kuru šobrīd ir ap 17 %, bet arī jāpanāk, ka Ušakova saraksts pēdējā nedēļā zaudētu vismaz 10% savu līdzšinējo atbalstītāju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv