Ušakovam būs padomnieks ārlietu jautājumos

Apollo
0 komentāru

Rīgas mēram Nilam Ušakovam (SC) būs Ārlietu ministrijas deleģēts padomnieks ārlietu jautājumos. Par to pirmdien vienojies Ušakovs ar ārlietu ministru Māri Riekstiņu (TP), portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijā.

Nils Ušakovs

Foto: AFI

«Latvijas galvaspilsētas darbības lauks ir plašs, tāpēc vienojāmies par ministrijas ārpolitiskā padomnieka deleģēšanu Rīgas Domē, līdzīgi kā ārpolitiskais padomnieks ir norīkots pie Valsts prezidenta, Saeimas priekšsēdētāja un Ministru prezidenta,» norādīis Riekstiņš.

Ministrs gan piebildis, ka šobrīd vēl nepieciešams veikt grozījumus attiecīgajos likumos, lai būtu iespējams īstenot šo ideju.

Tikšanās laikā abas amatpersonas arī pārrunājušas Ārlietu ministrijas sadarbību ar Rīgas domi saistībā ar tūristu apkrāpšanas gadījumu izskaušanu galvaspilsētā. Riekstiņš atgādināja, ka Ārlietu ministrija vairākkārt aicinājusi pašvaldību vērst uzmanību problēmām, ar kādām saskaras ārvalstu tūristi, apmeklējot Latvijas galvaspilsētas izklaides vietas un atkārtoti saskaroties ar krāpšanas gadījumiem.

Ušakovs  apliecinājis, ka ārvalstu tūristu drošības uzlabošana būs viena no Rīgas Domes prioritātēm, lai galvaspilsēta atgūtu labu slavu kā drošs un saistošs ceļotāju galamērķis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv