Ušakovs brīdina, ka baumas par Zolitūdes traģēdiju būs arvien vairāk

Apollo
59 komentāri

Rīgas mērs Nils Uškovs (SC) pauž pārliecību, ka policisti spēs noskaidrot, kas vainojams pie tā, ka pagājušajā nedēļā notika traģēdija Zolitūdes veikalā «Maxima», taču viņš ir satrauks par sabiedrības lielo neuzticēšanos varai.

Ušakovs brīdina, ka baumas par Zolitūdes traģēdiju būs arvien vairāk

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Ušakovs otrdien sarunā «Radio SWH» sacīja, ka, viņaprāt, baumas saistībā ar traģēdiju Zolitūdē būs arvien vairāk, tādēļ nepieciešams, lai neatkarīgie eksperti sabiedrībai skaidrotu traģēdijas iemeslus.

«Policija noskaidros vainīgos, par to nav nekādu šaubu, taču problēma ir tā, ka sabiedrība katastrofāli neuzticas varai. Tāpēc vajadzīgi neatkarīgi eksperti, kas pateiktu, kāpēc tas tā notika,» sacīja viņš.

«Šodien dzirdēju versiju, ka nelaime tika sarīkota speciāli. Bija baumas arī par traģēdijā bojāgājušiem bērniem. Es domāju, ka [sabiedrības neticības dēļ] baumas būt tikai vairāk,» teica Ušakovs.

Jautāts, vai cilvēki pārāk asi reaģē uz informāciju par novērotiem defektiem tirdzniecības centros pēc traģēdijas, Ušakovs sacīja, ka «tā ir panika, bet tas ir saprotams».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv