Ušakovs kopā ar padomnieci dodas pat uz koncertu. Nil, kur sieva? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Žurnāls «Kas Jauns» novērojis, ka Rīgas mērs Nils Ušakovs (35) biežāk manāms sabiedrībā kopā ar savu padomnieci, nevis sievu Jeļenu. Protams, tas ir saprotams, ja runa ir par darba pienākumiem, tomēr kolēģi kopā apmeklē arī ne tik oficiālus pasākumus.  

Ušakovs kopā ar padomnieci dodas pat uz koncertu. Nil, kur sieva? 3 attēli Atvērt

Foto: LETA/Ieva Čīka

Mēra padomniece juridiskajos jautājumos Iveta Strautiņa (33) ar Ušakovu devās gan uz «Līčiem» izvēlēties Rīgas kaķus, gan uz hokejists Kārļa Skrastiņa atvadu ceremoniju. Tas, protams, saistāms ar darba pienākumiem un jautājumi ir lieki. Tomēr «Kas Jauns» abus ievērojis jau vasarā, kad Nils un Iveta baudījuši Rīgas svētku gaisotni kādā Vecrīgas ārā kafejnīcā. Nesen abi kopā devušies arī uz Krievijas miljardiera Pjotra Avena dibinātā fonda labdarības koncertu Latvijas Nacionālajā operā. 

Visinteresantākais incidents esot noticis aizvadītajā nedēļā, kad Ušakovs ar Strautiņu un vēl kādu dāmu un kungu ieradušies uz Eltona Džona koncertu «Arēnā Rīga». Četrotne devusies uz biļešu kasēm, kad, pamanījusi fotogrāfus, Strautiņa steigšus atrāvusies no sava priekšnieka sāniem un ceļu turpinājusi, ievērojot lielu distanci. Ušakovs esot izskatījies pārsteigts par Ivetas spējo manevru un ar pirkstu rādījis, ka visiem jādodas kases virzienā.  

Ceļš uz VIP ložām arī bijis visai dīvains. Parasti publicitātei atsaucīgais un pozēt fotogrāfiem mīlošais Ušakovs bijis visai steidzīgs. Savukārt, Strautiņa izskatījusies norūpējusies par to, lai tikai netiktu vienā kadrā ar priekšnieku.  

Kā vēsta «Kas Jauns», laulības gredzens, kas parasti rotājis Nila labās rokas zeltnesi, koncertā dienā «pārceļojis» uz kreiso roku.   

Žurnāls min arī apbrīnojamo Strautiņas līdzību ar Ušakova bijušo sievu Mariju, kuru Nils apprecēja 2005. gadā, bet pēc 3 laulībā nodzīvotiem gadiem pāris šķīrās.  

Viena no pēdējām reizēm, kad Nils redzēts kopā ar laulāto draudzeni Jeļenu, bija «Bi-2» koncerts arēnā, šī gada 19. augustā.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv