Ušakovs: Pierādījumu jau pietiek, lai nolasītu vairākus spriedumus

Apollo
382 komentāri

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) pauž pārliecību, ka saistībā ar Zolitūdes traģēdiju policijas rīcībā jau ir pietiekami daudz pierādījumu, lai «nolasītu vairākus spriedumus».

Ušakovs: Pierādījumu jau pietiek, lai nolasītu vairākus spriedumus

Foto: Ieva Lūka/LETA

Ušakovs paziņojumā norāda, ka personīgi ir redzējis, kā policija vāc pierādījums traģēdijas vietā, tāpēc viņš noraida izskanējušās bažas, ka svētdien tika sākta sagruvušās ēkas demontāža, lai slēptu pierādījumus.

«Pats personīgi redzēju policijas pieeju pierādījumu vākšanā. Ar tiem pierādījumiem, kas jau ir savākti ir gana, lai nolasītu vairākus spriedumus. Esmu pārliecināts, ka būs vēl [pierādījumu],» norāda Rīgas mērs.

Ušakovs aicina iedzīvotājus netraucēt speciālistiem veikt savu darbu, kas jau vairākas dienas strādā bez pārtraukuma un miega. «Netraucēsim nedz glābējiem, kas vēl strādā, nedz policistiem, kas veic izmeklēšanu.»

Tāpat arī Ušakovs noraida pārmetumus glābējiem, kas nav lūguši ārvalstu dienestu palīdzību.

«Mūsu glābēju rīcībā bija viss nepieciešamais, lai veiktu glābšanas darbus līdzīgajos apstākļos. Arī kameras, kas fiksē siltuma avotus. Viņiem viss ir pieejams. Uz vietas bija arī suņi. Tikai suņi nevarēja strādāt, jo pēc jumta nogruvuma veikals bija pilns ar sadzīves ķīmijas, alkohola u.c. smakām, kas traucēja suņiem strādāt savu darbu. Manā klātbūtnē glābēji nelaida iekšā kinologus ar suņiem, jo tas būtu bezjēdzīgi. Izmantot papildus smago tehniku notikumu vietā arī būtu neiespējami, tamdēļ, ka tur vienkārši nebija vietas. Jā ārvalstu glābēji atgādātu papildus ceļamkrānus, tos vienkārši nebūtu kur novietot,» norāda viņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv