Uz 2010. gada IIHF PČ atklāšanas spēli pārdots 15 000 biļešu

Apollo
0 komentāru

Jau no 30. janvāra tiek tirgotas biļetes uz 2010. gada IIHF pasaules hokeja čempionātu, kas notiks divās Vācijas pilsētās: Manheimā un Ķelnē.

Uz 2010. gada IIHF PČ atklāšanas spēli pārdots 15 000 biļešu

Foto: AP

Pieprasījums pēc biļetēm ir pārspējis jebkādas prognozes, un jau pirmo sešu stundu laikā tika pārdots 15 000 biļešu uz grandiozo atklāšanas spēli «Veltins-Arena» futbola stadionā Gelzenkirhenē, Bundeslīgas futbola kluba «FC Schalke 04» mājvietā.

Lai tiktu pie kārotajām biļetēm, cilvēki izveidoja milzīgi garas rindas pie kasēm, kā arī aktīvi pirka biļetes internetā, kas pat īslaicīgi radīja interneta sistēmas problēmas.

«Mēs sagaidījām lielu hokeja fanu atsaucību, taču šodien redzētais pārspēja mūsu prognozes. Pēcpusdienā jau bija skaidrs, ka pārdošanas punktu kapacitāte būtiski jāceļ, lai cilvēki spētu iegādāties tik daudz biļešu, cik vēlas,» situāciju komentē Tomass Freiers, 2010. gada čempionāta atbildīgā persona par biļešu izplatīšanu.

Kā jau tik ziņots, 2010. gada IIHF pasaules čempionāts notiks kā pasākums, kāds ledus hokejā nekad iepriekš nav noticis. Pasaules čempionāta atklāšanas spēle 2010. gada 7. maijā tiks organizēta «Veltins-Arena» futbola stadionā Gelzenkirhenē, Bundeslīgas futbola kluba «FC Schalke 04» mājvietā. Stadions tiks pārveidots par milzīgu ledus hokeja arēnu, kuras kopējā ietilpība ir paplašināta līdz 75 976 vietām. Pilns stadions nodrošinātu jaunu skatītāju pasaules rekordu ledus hokeja spēlēs, kaut ko tādu, ko organizācijas komiteja nepārprotami cenšas sasniegt.

Tā kā pašlaik jau 20% atklāšanas spēles biļešu ir nopirktas un ir cerība, ka arī atlikušās 60 000 biļetes tiks tuvākajā laikā pārdotas, tas nozīmētu tikai vienu — pasaules rekords 2010. gadā tiks sasniegts!

Biļetes uz atklāšanas spēli nopērkamas par 19 eiro (stāvvieta), un vislētākā sēdvietas biļete maksā 29 eiro.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv