Uz Latvijas ceļiem notiks kopīga lauksaimnieku protesta akcija

Apollo
0 komentāru

Latvijas lauksaimnieki izvirzījuši valdībai kopīgas prasības un otrdien vairāk nekā 20 vietās visā Latvijā piedalīsies kopīgā protesta akcijā uz Latvijas ceļiem, portālu «Apollo» informēja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne.

Uz Latvijas ceļiem notiks kopīga lauksaimnieku protesta akcija

Foto: Kristīne Meistere/LETA

LOSP aicina lauksaimniekus piedalīties akcijā uz ceļiem ar lauksaimniecības tehniku vai arī ar savām automašīnām. Akcija norisināsies vairāk nekā 20 vietās visā valstī no pulksten 11 līdz 13. No pulksten 12 līdz 12.05 akcijas dalībnieki vienlaikus dos skaņas signālu.

LOSP arī sagaida, ka tie, kas netiek uz kādu no akcijas centralizētajiem punktiem, attiecīgajā laikā izbrauks uz kāda no tuvumā esošajiem lielajiem ceļiem.

Akcijas sauklis būšot «Es par lauksaimniecību!».

Pirmdien notiks zemnieku organizāciju sarunas ar finanšu ministru Ati Slakteri (TP), ekonomikas ministru Kasparu Gerhardu (TB/LNNK) un zemkopības ministru Mārtiņu Rozi (ZZS), kurās lauksaimnieki izvirzīs prasības, par kuru izpildi valdībai jāpieņem lēmumi nedēļas laikā.

Lai demonstrētu vienotību, cīnītos par Latvijas lauksaimniecības pastāvēšanu un veicinātu situācijas uzlabošanos, lauksaimnieki otrdien rīkos miermīlīgo brīdinājuma akciju. Tādējādi lauksaimnieki cer pievērst uzmanību nozares problēmām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv