Uz Nacionālā teātra skatuves atkal būs «Lilioms» Attēlu galerija

Apollo
3 komentāri

Latvijas Nacionālajā teātrī  top Ferenca Molnāra «Lilioms» Edmunda Freiberga režijā. Pirmizrāde 28.aprīlī. Lilioma lomā Kaspars Dumburs un Ivars Kļavinskis.

«Atkal, atkal ir debesis pušu» – tā ir ne tikai Nacionālā teātra himna ar leģendāro Imanta Kalniņa mūziku un Māra Čaklā vārdiem, bet arī Lilioma – brīvā un nepieradināmā karuseļa iekšāsaucēja -  dziesma, kas aicina pacelties pāri ikdienas rūpēm un aizmirst vilšanās brīžus.  20. gadsimta sākuma mīlestības stāsts iz kādas ungāru pilsētas nomales ikdienas pārtaps stāstā, ko režisors Edmunds Freibergs veltīs visiem mums, kam patīk sapņot par mīlestību un prieku, jo «viena vieta uz brieža vēl brīva – tieši Jums!»

  • Lomās:  Inga Misāne-Grasberga, Agnese Kostigova, Marija Bērziņa, Madara Saldovere, Juris Hiršs, Juris Jope, Zane Jančevska, Daiga Gaismiņa, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Normunds Laizāns, Indra Burkovska, Rasma Garne, Arturs Krūzkops, Kaspars Aniņš,  Voldemārs Šoriņš, Jānis Skanis, Uldis Norebergs, Sanita Pušpure,Mārtiņš Egliens, Egils Melbārdis,  Uldis Dumpis, Ģirts Jakovļevs, Voldemārs Šoriņš.

Izrāde «Lilioms» Latvijas Nacionālajā teātrī ir bijusi populāra  pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados Alfreda  Jaunušana režijā, un nu jau par leģendām kļuvuši tā laika Liliomi  Ģirts Jakovļevs un Uldis Dumpis. Jūlijas lomā bija Astrīda Kairiša, Muškātne – Helēna Ramanova  un Elza Radziņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv