Uz «Palladium» skatuves redzēsim «Tallin Music Week» programmu

Apollo
0 komentāru

«Positivus» festivāls paziņo «Tallinn Music Week» programmu uz jaunās «Palladium» skatuves, kur sestdien uzstāsies īpaši izvēlētas igauņu grupas, kas pavasarī guvušas profesionāļu atzinību starptautiskajā «Tallinn Music Week» konferencē. 

Uz «Palladium» skatuves redzēsim «Tallin Music Week» programmu

Publicitātes foto

«Positivus» apmeklētāji sestdien varēs baudīt igauņu šī brīža populārākās un labākās mūzikas izpildītājus no visplašākā žanra spektra. «Abraham’s cafe» izpildīs ebreju un arābu folkmūzikas stila mūziku, «Elephants from Neptune» spēlēs roku/blūzu, «Animal drama» pazīstama ar savu vieglo, pozitīvo un melodisko indie poproku. «Talbot» spēlēs smago psihodēlisko mūziku, Tīts Kikass ar elektrisko vijoli radīs savdabīgas, jaunas un neparastas skaņas, bet «State of Zoe» priekšnesumos elektronika satiekas ar akustisko mūziku; melodiskajai popgrupai «Dahling» raksturīgs roks ar dziļdomīgiem tekstiem, savukārt «Sethh» savos priekšnesumos eksperimentē gan ar vokālu, gan ar humora izjūtu. 

«Tallinn Music Week» ir mūzikas industrijas konference un viens no lielākajiem iekštelpu festivāliem Baltijā. TMW misija ir celt Igaunijas mūzikas reputāciju starptautiskā mērogā. Katru pavasari Tallinā notiek konference, kurā mūzikas industrijas spēlētāji no visas Eiropas diskutē par mūzikas biznesu un radošajām industrijām, savukārt festivālā šopavasar uzstājās 183 grupas no Igaunijas un Eiropas, tostarp arī no Latvijas. Šajā pavasarī Positivus festivālam bija sava skatuve Talinn Music Week konferencē, uz kuras koncertēja Instrumenti, kā arī citas Latvijas grupas.

Līdz šim apstiprinātie mākslinieki uz Positivus festivāla skatuvēm:

TELE 2 skatuve: Keane, Manic Street Preachers, Instrumenti, The Vaccines, Niki & The Dove, Friendly Fires, Housse de Racket, SBTRKT live, Givers, Ewert and the Two Dragons.

Nordea skatuve: Damien Rice, King Charles, Wild Beasts, Jamie N Commons, Lucy Rose, Vondelpark, Cashier No. 9’s un Skyforger.

Palladium skatuve: Astro’n’out, Triānas Parks, Laime Pilnīga, Baložu Pilni Pagalmi, The Big Bluff, Galaxy Bosons, WoW, Black Apple Market, Rīga Metro, Freaks on Floor, Talbot, Animal Drama, Elephants from Neptune un Abraham’s cafe.

I Love You skatuve: Alise Joste, Eskimo, Markas Palubenka, Mimicry, Sibyl Vane, The Sounde Poets, Zebra Island, Audience Killers, Tramplīni, Elizabete Balčus, Rasabasa, Momend, Zig Zag, Tenfold Rabbit, Mācītājs on Acid

Red Bull skatuve: DJ Rapa, Brokenchord, KIENRA & ЯVRS, Dave Storm, Downtown Party Network, Full Crate & Mar, Tiger & Woods, Zinc, DJ Quest, ELVI/DUNIAN, Toms Grevins, Tiger Milk, OYT, Jesse Boykins III, Mr. Nestor, TNGHT (Hudson Mohawke & Lunice), Tom Middleton, Sander Mölder.

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – «Positivus Festivāls» 2012 šogad sesto reizi notiks 20. un 21. jūlijā Salacgrīvā. Biļetes uz festivālu nopērkamas «tickets.positivusfestival.com», «Biļešu Serviss» kasēs un «Nordea» bankomātos visā Latvijā. Biļešu cena ir Ls 33 par divu dienu biļeti bez telts vietas un Ls 36.50 par divu dienu biļeti ar telts vietu.

Sīkāka informācija «positivusfestival.com». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv