Uz Rīgas apvedceļa Baltezers - Saulkalne izveidojies sastrēgums; aicina izvēlēties citus maršrutus

Apollo
14 komentāri

Uz Rīgas apvedceļa Baltezers - Saulkalne (A4) izveidojies sastrēgums - aicinām autovadītājus izvēlēties citus maršrutus, kā arī ievērot satiksmes noteikumus un nebraukt pie sarkanās luksofora gaismas, portālu «Apollo» informēja LVC Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Edijs Pālens/LETA

Lielā mērā sastrēgums veidojas tamdēļ, ka remontdarbu posmā, kur darbojas pagaidu luksofori, autovadītāji brauc pie sarkanās gaismas. 

VAS Latvijas Valsts ceļi ir uzdevusi būvniekam piesaistīt satiksmes regulētājus, lai risinātu izveidojušos situāciju. 

Uz remontdarbu laiku ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa A4 Salaspils novadā. Uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) notiek būvdarbi, tāpēc šajā posmā satiksme tagad tiek organizēta pa vienu ceļa joslu un var būt īpaši palēnināta. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesakām izmantot citus maršrutus.

Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Rīgas apvedceļa:

- gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla;

- no autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni;

- Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;

- satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv