Uz robežas aiztur Togo pilsoni

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien Valsts robežsardzes Zilupes dzelzceļa robežkontroles punkta amatpersonas vilcienā Maskava–Rīga aizturēja kādu Togo pilsoni, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

Kopš pērnā gada nogales šis ir jau sestais gadījums, kad dzelzceļa robežkontroles punktos tiek aizturēts Togo pilsonis, kurš ar pasažieru vilcienu mēģina no Krievijas Federācijas ieceļot Latvijā, izmantojot Togo pilsoņu pasi, kura nav atzīts ceļošanas dokuments Latvijā, un viltotu Šengenas valstu vīzu ielīmi vai uzturēšanās atļauju.

Persona uzrādīja Togo pasi un viltotu Francijas uzturēšanās atļauju, par kuras robežsargiem radās šaubas.

Sākts kriminālprocess par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga viltošanu, kā arī par viltota dokumenta, zīmoga vai spiedoga realizēšanu vai izmantošanu.

Sods par šādu noziedzīgu nodarījumu ir brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, arests, piespiedu darbs vai naudas sods līdz četrdesmit minimālajām mēnešalgām.

Aizturētais ievietots Ludzas policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Līdz šim viens Togo pilsonis izmantojis viltotu Francijas uzturēšanās atļauju, divi viltotu Beļģijas uzturēšanās atļauju un divi viltotu Itālijas vīzu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv