Uzņems realitātes šovu ar Vitnijas Hjūstones tuvinieku piedalīšanos

Apollo
0 komentāru

Sākts darbs pie jauna realitātes šova «The Houston Family Chronicles», kurā piedalīsies bojāgājušās popdīvas Vitnijas Hjūstones radinieki, tostarp meita Bobija Kristīna un māte Sisija, apliecināja dziedātājas pārstāve Kristena Fostere.

Uzņems realitātes šovu ar Vitnijas Hjūstones tuvinieku piedalīšanos

Foto: AP/Scanpix

Gaidāmā televīzijas raidījuma zvaigzne būs popdīvas svaine un menedžere Peta Hjūstone. Realitātes šova veidotāji sola, ka tajā piedalīsies arī Bobija Kristīna un Sisija, kā arī Hjūstones māsīca Dionne Varvika, dziedātājas meitas krustmāte gospeļu dziedātāja Sīsī Vainena un citi ģimenes locekļi.

«Vitnijas Hjūstones traģiskā zaudēšana atstāja tukšumu daudzu cilvēku sirdīs visā pasaulē, taču visvairāk tā skāra viņas mīlēto ģimeni,» sacīja televīzijas kanāla «Lifetime» pārstāvis. «Raidījumā vairākas Hjūstonu ģimenes paaudzes drosmīgi stāstīs par savu dzīvi, kopīgi mācoties sadzīvot ar notikušo, mīlot un augot.»

«Lifetime» plāno sākt «The Houston Family Chronicles» raidīšanu jau šogad, taču vēl nav paziņots konkrēts datums.

Hjūstone gāja bojā 48 gadu vecumā Beverlihilzas viesnīcas istabā. Viņa pārdozēja narkotikas un lietoja pārāk daudz alkohola, pirms noslīka viesnīcas numuriņa vannā, teikts Losandželosas kriminālizmeklētāja biroja ziņojumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv