Uzņēmumu reputācijas virsotnē LMT, «Swedbank», «Laima»

Apollo
29 komentāri

Laikraksta «Dienas Bizness», aģentūras «Nords Porter Novelli» un pētījumu centra SKDS reputācijas topa virsotnē šogad ir telekomunikāciju operators SIA «Latvijas Mobilais telefons» (LMT), AS «Swedbank» un saldumu ražotājs AS «Laima», vēsta portāls «db.lv».

Uzņēmumu reputācijas virsotnē LMT, «Swedbank», «Laima»

Foto: Ieva Lūka/LETA

LMT saņēma balvu kā uzņēmums ar labāko reputāciju gan starp savas nozares uzņēmumiem, gan starp visiem Latvijas uzņēmumiem kopumā.

Reputācijas topa pirmajā desmitniekā iekļuvusi arī AS «SEB banka», telekomunikāciju operators SIA «Lattelecom», energouzņēmums AS «Latvenergo», dzērienu ražotājs AS «Aldaris», medikamentu ražotājs AS «Grindeks», mazumtirgotājs SIA «Rimi» un degvielas tirgotājs SIA «Statoil Fuel&Retail Latvija».

«Šā gada Uzņēmumu reputācijas topa rezultāti liecina par to, ka iedzīvotāji un uzņēmēji augstu novērtē gan lielus un stabilus uzņēmumus, gan mazākas kompānijas. Nevar nepamanīt arī to, ka «uzrāvumu» piedzīvojuši tie uzņēmumi, kas pērn mainījuši vai atsvaidzinājuši savu zīmolu un spējuši to darīt patiesi meistarīgi,» atzīst reputācijas topa izdevuma redaktore Guna Gleizde.

Ar reputācijas topa rezultātiem detalizēti būs iespējams iepazīties 20.jūnijā «Dienas Biznesa» speciālizlaidumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv