Uzsākusies detālplānojuma publiskā apspriešana Bišumuižas apkaimē

Apollo
2 komentāri

No šodienas, 28.marta, līdz 22.aprīlim norisinās teritorijas starp Ceraukstes ielu, Padures ielu, Kazdangas ielu un Bišumuižas grāvi detālplānojuma projekta publiskā apspriešana.  Tikšanās ar interesentiem notiks 2013.gada 11.aprīlī plkst.17:00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Eduarda Smiļģa ielā 46, portālu "Apollo" informēja RD Pilsētas attīstības departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa.

Uzsākusies detālplānojuma publiskā apspriešana Bišumuižas apkaimē

Foto:Evija Trifanova/LETA

Ar detālplānojuma projekta materiāliem līdz 22.04.2013. var iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Eduarda Smiļģa ielā 46 un internetā – www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedrības līdzdalība” un mājas lapā www.apkaimes.lv.

Rakstiski priekšlikumi līdz 22.04.2013. sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, Rīgā, LV-1050 vai visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros. Viedokli un priekšlikumus var izteikt arī elektroniski portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi/Sabiedrības līdzdalība”.

Detālplānojuma izstrādes mērķis ir izvērtēt un precizēt zemes vienību, kas ir ieskaitītas zemesgabalu apmaiņas fondā, robežas un to platības, veikt Rīgas pašvaldībai piederošo zemes vienību sadali, precizējot Rīgas teritorijas plānojumā 2006.-2018.gadam noteikto izmantošanu un izmantošanas aprobežojumus. Detālplānojuma teritorijas platība ~ 4,7ha.

Detālplānojuma apbūves teritorijas daļu pie Padures ielas ir plānots sadalīt trīspadsmit zemesgabalos, ar vidējo platību ~ 1250m². Plānotais apbūves tips – savrupmāja, kuru izvietojums zemesgabalos noteikts ar obligāto būvlaidi. Zemesgabalā gar teritorijas dienvidu  malu tiek plānota savrupmāju apbūves teritorija, apstādījumu un dabas teritorija, kā arī ir noteikts gājēju ceļa izvietojums un inženierkomunikāciju koridors. Apstādījumu un dabas teritorija ir plānota kā publiski pieejamo apstādījumu labiekārtošana un uzturēšana, paredzot izveidot pastaigu takas, aktīvās un pasīvās atpūtas vietas un bērnu rotaļu laukumu.   

Detālplānojums izstrādāts pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma, izstrādātājs – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv