Uzvaras laurus «Rally Talsi» plūc igauņi, skatītāju simpātijas saņem latvieši Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Noslēdzoties «Rally Talsi» 2013, kur Igaunijas ekipāža Otsa Tanaka un Martina Jarveoja vadībā saņēma rallija uzvarētāja titulu, skatītāju un atbalstītāju atzinība ir nemainīga – «Labākie bija savējie!» - rallija debitants Haralds Šlēgelmilhs, pilots Ralfs Sirmacis, un rallija veterāns Raimonds Kisiels.

Sestdien un svētdien notikušajā «Rally Talsi» gandrīz 115 km garo ātrumposmu visveiksmīgāk veica igauņu komanda Ota Tanaka un Martina Jarveola sastāvā, ieņemot pirmo vietu rallija kopvērtējumā. Otrajā vietā - 26,90 sekundes aiz uzvarētāja - ierindojās vēl viena igauņu ekipāža ar Timmu Korge un Erki Pintu. Savukārt trešajā vietā ierindojās «savējie» - Raimonda Kisiela un Arņa Roņa ekipāža.

Latvijas rallija autosportisti saņēma ne tikai trešo vietu, bet arī lielāko skatītāju atbalstu. Par katras latviešu ekipāžas tuvošanos varēja nojaust pēc skatītāju uzmundrinošajiem kliedzieniem un saucieniem, sagaidot savus favorītus pie katra pagrieziena un lēciena.

Talsu iedzīvotāji un viesi izrādīja īpašu interesi un, pat neskatoties uz lietu, šogad ieradās iespaidīgs skatītāju skaits. Arī Talsu domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane to apstiprina, piebilstot, ka tas ir liels gods pulcēt tik daudzus autosportistus un atbalstītājus tik labi organizētā pasākumā: «Mums ir liels prieks, ka šāds pasākums notiek tieši pie mums – jāpateicas pašvaldības policijai par drošības nodrošināšanu, organizatoriem un citiem iesaistītajiem par pilsētas ātrumposma norisi un iespēju baudīt to bezmaksas. Ralliju vērojām ar īpašu prieku un atzīšos, ka bija ļoti interesanti un aizraujoši līdz ar visiem vērot un atbalstīt Haralda Šlegelmilha braukšanas stilu pilsētas ātrumposmā, kā arī vietējo novada ekipāžu veikumu.»

Īpašu balvu «Rally Talsi» šogad saņēma Haralda Šlēgelmilha «Mogo.lv Rally Team» pārstāvētā komanda, kurai šis bija pirmais šāda veida rallijs viņu sportistu karjerā. «Mogo.lv Rally Team» komanda izpelnījās balvu «Nissan Norde ātrumposma skaistākais lēciens» tramplīna lēcienā – šeit https://www.youtube.com/watch?v=K9bsXsEO_pE var apskatīties video («Mogo.lv Rally team» auto ir ceturtais auto redzamajā video). Jautāts par lēcienu, Haralds dalās savos iespaidos par piedzīvoto: «To, ko citi piedzīvo visas sezonas laikā, mēs piedzīvojām vienā sacīkstē! Pēc šīs nedēļas nogales varu atklāti teikt - cepuri nost rallijam un sportistiem, kas tajā piedalās. Tā nav viegla disciplīna!,» stāsta Šlēgelmilhs, kurš pilsētas ātrumposmā, kā jau iepriekš tika prognozēts, bija ātrākais. Pirmo vietu laurus vēl plūca Ralfs Simracis, «Okartes Autosporta Akadēmijas» pilots saņemot pirmo vietu R2 ātrumposmā, savukārt Raimonda Kisiela ekipāža - A+ grupā, ieņemot trešo vietu «Rally Talsi» kopvērtējumā.

Savukārt Čempionu kausu «Rally Talsi» ietvaros saņēma Lietuvas autosportisti Dominiks Butvils un Renats Vaitkevičss. Šajā posmā spraigākā cīņa par uzvaru norisinājās starp lietuviešiem un Igaunijas čempioniem - Raineru Ausu un Simo Koskinenu, un arī šeit korekcijas ieviesa pēdējais ātrumposms, kurā Aus un Koskinen ekipāža pārsita riteni un pazaudēja iekrāto pārsvaru, tādejādi piekāpjoties kaimiņvalsts ekipāžai. Dominiks Butvils «Rally Talsi» organizatoriem min, ka ļoti labprāt atgriezīsies šajā pašā trasē arī nākamgad.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv