Uzvaras parkā iespējams izmēģināt spēkus distanču slēpošanā

Apollo
0 komentāru

Sporta Aktīvās atpūtas centrs joprojām piedāvā distanču slēpošanas iespējas - Uzvaras parkā (Uzvaras būlvāris 15, Rīga) visiem sporta aktīvistiem neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem.

Uzvaras parkā iespējams izmēģināt spēkus distanču slēpošanā

Foto:

Uzvaras parka trasē piedāvā izbaudīt slēpošanas priekus 1250 metru garā distancē, kur vidējais sniega biezums ir no 30 līdz 35 cm. Slēpošanas trase ir vāļā no aizvadītā gada decembra mēneša un tajā ir norisinājušās vairākas slēpošanas sacensības. Pagājušajā sezonā šeit tika sarīkots Skandināvijas kausa posms, kurā bija pārstāvēts diezgan kupls skaits slēpotāju.

Daudzi cilvēki neizvēlas slēpošanu šajos laika apstākļos, kad āra gaisa temperatūra ir plusos un līst lietus, tomēr arī šādos laika apstākļos slēpošanas trase spēj nodrošināt kvalitatīvu mākslīgā sniega trasi, lai varētu baudīt ziemas priekus.

Slēpošanas trase ir apgaismota un ir iespēja slēpot kaut visu diennakti, par distanču slēpošanas trases izmantošanu nav jāmaksā. Nedēļas nogalēs nomas punktā darbojas slēpju serviss, kur ir iespēja apkopt un uzlabot slēpju slīdēšanu.

Sporta Aktīvās atpūtas centrs piedāvā slēpotājgribētājiem piedalīties arī dažādās sacensībās. Vienas no tādām notiks šī gada 19. februārī – Rīgas Skolēnu sacensības distanču slēpošanā. Nomas punkta darba laiks no 10.00.-22.00, bet slēpes izsniedz līdz 21.00.

Slēpju nomas cena pieaugušajiem - 3 Ls, bērniem līdz 16.g. - 2Ls par slēpu inventāra komplektu (slēpes, zābaki, nūjas).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv