Uzvaras Sietlai un Maiami

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) «play off» turnīra ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā ar Sanantonio «Spurs» pie uzvaras ceturtdien tika Sietlas «SuperSonics», kas savā laukumā pretiniekus pieveica ar 92:91. Sērijā ar 2-1 vadību saglabā «Spurs».

Pašās spēles beigās lieliska izdevība panākt «Spurs» uzvaru bija Timam Dankanam, tomēr viņa metiens precīzs nebija.

«SuperSonics» rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Rejs Alens, kas izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles. Uzvarētāju rindās seši basketbolisti guva vismaz deviņus punktus katrs.

Dankans viesu labā guva 23 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bloķējot arī četrus pretinieku metienus.

Sērijas, kas rit līdz kādas komandas četrām uzvarām, ceturtais mačs notiks 15. maijā Sietlā.

Veiksmīgi NBA ceturtdaļfinālā turpina spēlēt Maiami «Heat», kas arī sērijas trešajā mačā pieveica Vašingtonas «Wizards». Ceturtdien izbraukuma spēlē «Heat» pretiniekus pārspēja ar 102:95.

Šajā mačā Maiami komandai palīdzēt nevarēja kāju savainojušais centra uzbrucējs Šakils O'Nīls, bet viņa vietā lielisku spēli aizvadīja 35 gadus vecais NBA veterāns Alonzo Mornings. Uzbrucējs nospēlēja 35 minūtes, gūstot 14 punktus, izcīnot 13 atlēkušās bumbas un bloķējot četrus pretinieku metienus.

Rezultatīvākais «Heat» rindās ar 31 punktu bija Dveins Veids, kas izdarīja arī sešas rezultatīvas piespēles un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, pieļaujot arī astoņas kļūdas. Pa 16 punktiem katrs uzvarētāju labā guva Edijs Džonss un Deimons Džonss, bet Udoniss Haslems izcēlās ar 12 gūtiem punktiem un 12 izcīnītām bumbām zem groziem.

«Wizards» labā 21 punktu guva Entouns Džemisons, 20 — Džilberts Arenass, kas izdarīja arī 14 rezultatīvas piespēles.

Jau 14. maijā «Heat» Vašingtonā ar uzvaru var sev nodrošināt vietu Austrumu konferences finālā.