Uzvaru izcīna Skrastiņa un Ivanāna pārstāvētie klubi

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) uzvaru pagājušajā naktī guvuši latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

Floridas «Panthers» savā laukumā uzvarēja piektajā vietā esošo Monreālas «Canadiens» un turnīra tabulā ieņem astoto vietu, kas klubam ļautu piedalīties play-off izcīņā.

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Florids «Panthers» savā laukumā Floridā ar 5:1 uzvarēja Monreālas «Canadiens» komandu. Skrastiņš spēlēja nedaudz vairāk par 24 minūtēm, uz pretinieku vārtiem nemeta, taču nopelnīja lietderības koeficientu +1, kā arī divas soda minūtes.

Viesiem precīzs vienīgo reizi bija Roberts Langs, bet mājinieku rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Džejs Būvmīsters, Stefans Veiss, Radeks Dvoržaks, Rihards Zedniks un Mihaels Froliks. Turnīra tabulā floridieši ar 54 punktiem 48 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu zonā.

Citā NHL mačā Raita Ivanāna pārstāvētais klubs Losandželosas «Kings» savā laukumā ar 5:2 uzvarēja Čikāgas «Blackhawks». Ivanāns laukumā pavadīja nedaudz mazāk par piecām minūtēm, ar rezultativitāti neizcēlās, izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem un lietoja divus spēka paņēmienus.

Čikāgas klubam vārtus guva Patriks Šarps un Deivs Bolands, bet «Kings» labā ar vārtu guvumiem atzīmējās Dastins Brauns (2), Džarets Stolls, Aleksandrs Frolovs un Patriks O'Salivans.

Losandželosas «Kings» Rietumu konferencē ieņem 13. vietu ar 45 izcīnītiem punktiem.