Uzzini kā Vaikule un Pauls komentē latviešu uzstāšanos Dzintaros

Apollo
0 komentāru

Šovakar, 29. jūlijā, «Tautas balss» tiešraidē Raimonds Pauls sniegs vērtējumu par latviešu uzstāšanos «Jaunajā Vilnī».

LNT raidījuma «Tautas balss» komanda ik dienu strādā Starptautisko izpildītāju konkursā «Jaunais Vilnis» Jūrmalā, lai jau vakarā saviem skatītājiem sniegtu detalizētu informāciju par konkursa svarīgākajiem notikumiem un aizkulisēm. 

Vakar notika pirmā konkursa diena, pēc kuras Latvijas pārstāvji grupa «Lady’s Sweet» un «PeR» ieguva attiecīgi devīto un vienpadsmito vietu.  Šovakar ekluzīvi tikai raidījumā «Tautas balss» uzzināsiet, kā izcilā estrādes zvaigzne Laima Vaikule komentē abu latviešu pārstāvju vakardienas uzstāšanos. Viņa jau šobrīd pateikusi: «Ja viņas nebūtu tik sūdīgi apģērbtas, viņas būtu vēl labākas!» Savukārt Filips Kirkorovs «gribējis apēst» mūsu apburošās lēdijas «Lady’s Sweet».

Kāpēc Laima Vaikule par grupu «PeR» izteicās, ka «viņiem viss pie vienas vietas»? Un kādu vērtējumu sniedza konkursa «Jaunais Vilnis» žūrijas locekle Valērija?

To visu, kā arī izcilā komponista Raimonda Paula tikai «Tautas balss» skatītājiem veltītu detalizētu vērtējumu par latviešu pārstāvjiem jauno izpildītāju konkursā «Jaunais Vilnis» tiešraidē no Jūrmalas uzzināsiet jau šovakar LNT kanālā plkst. 18.45!


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv