Uzzini par iespējām studēt ārvalstīs

Apollo
0 komentāru

Pavasaris ir aktīvākais laika periods, ja jautājums ir par studiju atrašanu ārvalstīs. Lai rastu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, «Dream Foundation Latvia» organizē atvērto lekciju, kuras laikā stāstīs par pieteikšanos studijām ārvalstu augstskolās.

Tikšanās laikā «Dream Foundation» pārstāvji īsi iepazīstinās interesentus ar Dream Foundation tīklā esošajām augstskolām un to piedāvātajām programmām, kā arī prasībām piesakoties studijām ārvalstīs, informēja Līga Vanaga, Biedrība «Dream Foundation Latvia».

Tikšanās notiks š.g. 1.martā plkst.18:30. Iegūt sīkāku informāciju par lekcijas norisi, kā arī pieteikties, ir iespējams mājas lapā www.dreamfoundation.eu. Lekcija ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Tā kā jau 10.martā ir pieteikšanās termiņš studijām ārvalstu augstskolās, tad šis ir īstais brīdis, lai rastu atbildes uz vēl pēdējiem neskaidrajiem jautājumiem un nokārtotu nepieciešamās formalitātes.

Dream Foundation organizē arī bezmaksas angļu valodas testu, kas ir pieejams tiem jauniešiem, kuri piesakās studijām ārvalstīs caur www.dreamfoundation.eu.

Kā atzīst «Dream Foundation Latvia» pārstāve Agate Zīverte, tad populārākās valstis joprojām ir Dānija, jo šajā valstī studijas ir bez maksas, kā arī Lielbritānija, kas piedāvā augstas kvalitātes studijas un tādejādi paver plašas profesionālās iespējas nākotnē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv