Vāciete Rīša triumfē pēc Vonas kļūdas slalomā

Apollo
0 komentāru

Vankūveras olimpisko spēļu kalnu slēpošanas superkombinācijas sacensībās ceturtdien triumfēja vāciete Marija Rīša, bet nobraucienā triumfējusī amerikāniete Lindseja Vona, kas arī superkombinācijā bija labākā pēc nobrauciena, šoreiz kļūdījās slalomā un nefinišēja.

Maria Riesch

Foto: AP/Scanpix

Rīša pēc nobrauciena bija otrajā vietā, bet slalomā veica veiksmīgu braucienu, izvirzoties drošā līderpozīcijā. Nākamā startēja Vona, kas pēc nobrauciena Rīšu apsteidza par 0,33 sekundēm, bet finišu sasniegt nespēja.

Superkombinācijā sudraba godalgu izcīnīja Džūlija Mankuzo, kas otrā bija arī nobraucienā. Viņa Rīšai summā zaudēja 0,94 sekundes.

Trešo vietu izcīnīja zviedriete Anja Persone, kura trešdien notikušajā nobraucienā piedzīvoja ļoti smagu kritienu un vēl neilgi pirms superkombinācijas starta nezināja, vai tajā būs spējīga piedalīties. Persone summā uzvarētājai zaudēja 1,05 sekundes.

Ceturtā palika austriete Katrīna Cetele, kura par 0,03 sekundēm apsteidza Tinu Mazi no Slovēnijas. Sestā palika Šveices kalnu slēpotāja Fabjena Satere, kurai sekoja slaloma speciāliste Sarka Zahrobska no Čehijas un Itālijas kalnu slēpotāja Johanna Šnarfa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv