Vācija papildlaikā uzvar Franciju, nodrošinot piekto vietu apakšgrupā Video

4 komentāri

Pasaules čempionāta apakšgrupu posma pēdējās spēļu dienas mačā šodien uzvaru svinēja Vācijas hokejisti, taču jau pirms šīs spēles vācieši bija zaudējuši cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

Vācija papildlaikā uzvar Franciju, nodrošinot piekto vietu apakšgrupā

Helsinku apakšgrupas cīņā Vācijas izlase ar 3:2 papildlaikā pieveica Francijas valstsvienību, nodrošinot piekto vietu apakšgrupā.

Jau spēles 2. minūtē skaitliskajā vairākumā Francijas komandu vadībā izvirzīja Žiljēns Derosjē, bet 18. minūtē izlīdzinājumu panāca vācu aizsargs Kristiāns Ērhofs. Otrās trešdaļas 15. minūtē Antuāns Rusels vēlreiz izvirzīja vadībā francūžus, bet trešā perioda 2. minūtē Mihaels Volfs atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešajā periodā vārti netika gūti, bet uzvaras vārtus papildlaika 65. sekundē guva Ērhofs, kuram tie bija otrie vārti mačā.

Atgādinām, ka šīs dienas pirmajās spēlēs Slovākija ar 4:1 uzvarēja ASV, bet Šveice ar 4:1 pārspēja Baltkrieviju.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās Latvija spēkosies ar Somiju, bet Zviedrija tiksies ar Dāniju.