Vācijas drošības spēki sākuši plašu pretterorisma operāciju

Apollo
11 komentāri

Vācijas drošības spēki trešdien sākuši plašu pretterorisma operāciju, un kratīšanas veiktas adresēs Saksijā, Bavārijā, Saksijā-Anhaltē un Berlīnē, pavēstījusi policija.

Vācijas drošības spēki sākuši plašu pretterorisma operāciju

Foto: EPA

Pretterorisma policija trešdien pirms rītausmas rīkoja operāciju Leipcigā, Vācijas austrumos.

Reģionālais ziņu portāls «Tag24» vēstīja, ka policijas operācija vērsta pret iespējamiem teroristu grupējuma «Islāma valsts» locekļiem, kā arī citiem ekstrēmistu grupējumiem.

Policijas pārstāvis Leipcigā paziņoja, ka aizturēšanas ietilpst plašākā trešdien sāktā policijas operācijā, ko vada federālā prokuratūra. Līdzīgas operācijas notikušas Bavārijā, Saksijā-Anhaltē un Berlīnē.

Vācijas laikraksts «Bild» rakstīja, ka varasiestādes veikušas kratīšanu trīs dzīvokļos, kas Leipcigā pieder patvēruma meklētājiem.

Federālā prokuratūra Karlsrūē paziņoja, ka vēršanās notikusi arī pret diviem iespējamiem «Islāma valsts» locekļiem, kā arī vēl pret vienu personu, kas tiek turēta aizdomās par atbalsta sniegšanu džihādistiem.

Jau vēstīts, ka pagājušajā piektdienā Leipcigas policija aizturēja 29 gadus vecu sīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par saistību ar «Islāma valsti».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv