Vācijas futbolisti uzvar meksikāņus un iegūst trešo vietu

Par Konfederāciju kausa izcīņas bronzas godalgas ieguvēju trešdien kļuva Vācijas futbola izlase, kas spēlē par trešo vietu pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Meksikas valstsvienību.

Uzvaras vārtus Vācijai pagarinājuma septītajā minūtē ar teicami izpildītu soda sitienu guva komandas kapteinis Mihaels Balaks.

37. minūtē Lukašs Podoļskis vadībā izvirzīja sacensību mājiniekus vāciešus, bet jau pēc trim minūtēm Hosē Fonseka rezultātu izlīdzināja. Vēl pēc minūtes Bastians Šveinsteigers atkal atjaunoja Vācijai vienu vārtu pārsvaru.

53. minūtē sarkano kartīti nopelnīja Vācijas izlases uzbrucējs Maiks Hanke, ko izmantoja Meksika, un piecas minūtes vēlāk Hareds Borgeti vēlreiz panāca mačā līdzsvaru. 79. minūtē Roberts Huts trešo reizi spēlē vadībā izvirzīja Vāciju, kas atkal nespēja nosargāt pārsvaru — piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Borgeti guva savus otros vārtus.