Vācijas MX1 posmā latviešiem pieticīgi rezultāti

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijā tika aizvadīts pasaules čempionāta astotais posms motokrosā MX1 un MX2 klasēs - Vācijas «Grand Prix» izcīņa.

Uzvaru prestižajā MX1 klasē izcīnīja beļģu braucējs Kens Dedīkers, kurš brauc ar «Yamaha» motociklu. Dedīkers uzvarēja abos braucienos. 2. vietu posmā ieņēma cits beļģu braucējs Klemēns Desalē, bet trešais palika itālis Dāvids Filiperts.

MX2 klasē par posma uzvarētāju kļuva Marvins Maskvins no Francijas, kurš brauc ar «KTM» firmas motociklu. 2. vietu ieņēma vācu jaunais talants Kens Rocens, savukārt uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās amerikānis Zaks Osborns, vēsta «motocrossmx1.com».

Latviju aizvadītajā posmā pārstāvēja tikai divi braucēji. MX1 klasē Ivo Šteinbergam 27. vieta, savukārt MX2 klasē Matīss Karro uzrādīja 32. rezultātu.

Nākamais pasaules čempionāta posms norisināsies 26. un 27. jūnijā norisināsies Ķegumā, «Zelta Zirga» trasē.