Vācijas pilsētiņa uzsākusi bedru uz izdangātajiem ceļiem izpārdošanu

Apollo
0 komentāru

Nelielā Vācijas pilsētiņas Nīdercimernas municipalitāte uzsākusi bedru uz izdangātajiem ceļiem izpārdošanu, lai šādā veidā savāktu nepieciešamos līdzekļus ceļa seguma remontam (kurš cieta neparasti bargās ziemas laikā), vēsta «Mitteldeutsche Rundfunk».

Vācijas pilsētiņa uzsākusi bedru uz izdangātajiem ceļiem izpārdošanu

Foto: AP/«Scanpix»

Akcijas, kuras nosaukumu var tulkot kā «Salāpi to» («Teer muss her»), ietvaros, ieejot Nīdercimernas oficiālajā mājas lapā katrs interesents var iegādāties viņam tīkamāko bedri. Pārdošanai izliktas aptuveni 40 bedres, katra no kurām maksā 50 eiro.

Pircēju vārdi tiks iemūžināti uz nelielām plāksnītēm, kuras tiks iestrādātas ceļā līdzās bijušajai, par ziedotāja naudu aiztaisītajai, bedrei. Vairākas ceļa bojātās vietas jau ir pārdotas. Piemēru parādīja Nīdercimernas municipalitātes pārstāvji un iedzīvotāji. AFP vēsta, ka akciju atbalstījuši ar virkne telekanālu un avīžu.

Eksperti atzīmē, ka šī ziema un neierasti Vācijai lielie sali nopietni bojājuši ceļu tīklus visā valstī. Pēc Tehniskās uzraudzības darbinieku savienības rīcībā esošās informācijas, jālabo ir aptuveni 30 – 40% no visiem Vācijā esošajiem ceļiem. Pēc Vācijas automobīļu kluba aprēķiniem, tikai vietējo varas iestāžu pakļautībā esošo ielu un ceļu remontam papildus būs vajadzīgi vairāk nekā trīs miljardi eiro.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv