Vācijas talanti iznīcina Argentīnas emocijas

Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlē Keiptaunā šodien Vācijas valstsvienība pārliecinoši ar 4:0 apspēlēja Argentīnas futbolistus.

Mesut Ozil & Miroslav Klose

Jau mača 3. minūtē pēc Baštiana Švainštaigera izpildītā brīvsitiena bumbu ar galvu Serhio Romero sargātajos vārtos ieraidīja Tomass Millers - 1:0. Puslaika turpinājumā abām komandām nebija daudz vārtu gūšanas momentu. Vācijas izlases pretuzbrukumā teicama iespēja dubultot pārsvaru bija Miroslavam Klozem, kurš sita nedaudz pāri vārtiem. Uz puslaika beigām aktīvāki kļuva argentīnieši un vārtus gūt varēja Gonsalo Iguains, Anhels di Marija un Lionels Mesi, taču Manuels Noiers paliks nepārspēts. Pēc Iguaina sitiena bumba pat nonāca vāciešu vārtos, taču tiesnesis pamatoti fiksēja aizmugures stāvokli.

Otrā puslaika sākumā argentīnieši izveidoja pāris vārtu gūšanas momentus, taču par bīstamiem tos bija grūti nosaukt. Bet 68. minūtē Miroslavs Kloze pēc Lukaša Podoļska ielaušanās soda laukumā panāca 2:0 Vācijas izlases labā. Pēc šiem vārtiem lielā mērā jau bija skaidrs mača uzvarētājs, tomēr vācieši neapstājās. 74. minūtē pēc Švainštaigera piespēles Arne Frīdrihs guva trešos vārtus, bet 89. minūtē 4:0 panāca Kloze, kuram tie bija jau 14. vārti Pasaules kausa finālturnīros, tādejādi viņš kļuva par otro visu laiku rezultatīvāko spēlētāju, šo godu dalot ar savu tautieti Gerdu Milleru.

Pusfinālā Vācijas futbolisti tiksies ar Spāniju vai Paragavaju, kas uzvarētāju sāks noskaidrot šovakar, pulksten 21.30 Johannesburgā.