Vai Agnese Zeltiņa savu nākotni saista ar Itāliju vīrieša dēļ? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Izrādās, jau pāris mēnešus par savām mājām Agnese Zeltiņa saucot Itāliju, kura arī cītīgi apgūstot itāliešu valodu, vēsta žurnāls «Kas Jauns». 

«Pēdējā laikā es ļoti daudz ceļoju un visai bieži esmu arī Itālijā,» žurnālam «Kas Jauns» atklājusi aktrise. Laikam arī tādēļ viņa sen nebija manīta gozējamies «vietējā krējuma» saviesīgajās ballītēs.

«Esmu no tā nogurusi. Arī nākotnē centīšos veiksmīgi izvairīties no publiskās dzīves. Šoreiz izeju sabiedrībā vien tāpēc, ka jūtos atbildīga par «Blondīņu pavārgrāmatu»,» «Kas Jauns» stāstījusi Zeltiņa.

Aktrise piebildusi, ka Latvijā jāpaveic daudz darbu, tomēr zināms, ka Latvijā (pēc 7 gadu pārtraukuma) atsāktās aktrises gaitas Zeltiņu šeit netur. «Teātra observatorijas» nebūšanas iezīmē neskaidru teātra nākotni, savukārt seriāla «Būt mīlētai», kurā aktrisei uzticēta viena no galvenajām lomām, uzņemšana ir pārtraukta.

Par projektiem Itālijā Zeltiņa noslēpumaini klusējusi, kamēr aktrises paziņas izpļāpājušās, ka Agnesi saistot romantiskas attiecības ar kādu itāļu vīrieti. Par šo tēmu «Kas Jauns» Zeltiņa teikusi: «Jūs varat jautāt par to, bet es neatbildēšu!"

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv