Vai gēni nosaka mūsu likteni? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Apgāds «Lietusdārzs» izdevis Dausona Čērča darbu «Ģeniālie gēni».

Vai gēni nosaka mūsu likteni? 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Turpinot to pētījumu virzienu, kuru šūnu biologs Brūss Liptons iesācis savā grāmatā «Ticības bioloģija», Dausons Čērčs darbā «Ģeniālie gēni» sniedz neapgāžamus zinātniskus pierādījumus, ka cilvēka prāta stāvoklis un apkārtējā vide var pārrakstīt iedzimto ģenētisko kodu. Autors piemēro jaunākos epiģenētikas sasniegumus medicīnas nozarei. Viņš ir  viens no pasaulē atzītākajiem epiģenētikas celmlaužiem, kura pētījumi aizsākuši īstu revolūciju medicīnā.

Kas ir epiģenētika? Grāmata iepazīstina ar šo jauno nozari: «Epiģenētika pēta avotus, kas kontrolē gēnu aktivizāciju no DNS ārpuses. Tā pēta signālus, kuri ieslēdz un izslēdz gēnus. Daži signāli ir ķīmiski, citi – elektromagnētiski. Daži nāk no organisma iekšējās vides, savukārt citi ir mūsu ķermeņa reakcija uz ārējās vides signāliem.»

Dausons Čērčs  pārliecinoši pierāda, ka mēs spējam kontrolēt savu DNS, jo tā ir atkarīga ne vien no ārējās vides ietekmēm, bet arī mūsu uzskatiem, emocijām un pārdzīvojumiem. Viņa enerģijas dziedināšanas tehnikas tiek uzskatītas par mūsdienu progresīvāko terapeitisko pieeju veselības aprūpē. Savā praksē un pētījumos autors  ir pierādījis, ka enerģijas psiholoģija un medicīna spēj palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē. Grāmatā «Ģeniālie gēni» izmantotas daudzas slimību vēstures un pārliecinoši atklāts, ka jaunā epiģenētiskā medicīna spēj ārstēt neskaitāmas hroniskas slimības un traucējošus psiholoģiskos stāvokļus. Dausons Čērčs apliecina, ka gēni patiešām nenosaka mūsu likteni!

Grāmata «Ģeniālie gēni» 2009. gadā tika atzīta par labāko veselības medicīnas sasniegumiem veltīto darbu.

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

                   

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv