Vai Maikla «slepenais» dēls sēdēja ar ģimeni piemiņas koncertā? Papildināts Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kāds norvēģu reperis, vārdā Omers Batti, (25) sēdēja starp Maikla vecāko māsu Rebiju un Maikla dēlu Prinsu 7. jūlijā  piemiņas koncertā «Staples» arēnā. Omera parādīšanās piemiņas pasākumā un līdzība ar Maikla jaunāko dēlu liek uzplaiksnīt baumām, ka viņš ir popkaraļa dēls, vēsta «dailymail.co.uk». 

Maikla Džeksona brālis Džermēns, komentējot skandālu par brāļa ceturto bērnu, saka: ja tiks pierādīts, ka Omers ir Maikla dēls, viņš labprāt tikšot uzņemts Džeksonu ģimenē un attieksme pret Omeru būšot tikpat laba kā pret Maikla trīs jaunākajiem bērniem, vēsta «dailymail.co.uk». Maikla brālis pagaidām nav drošs, ka Omers patiešām ir dziedātāja dēls, taču viņš pirms tam redzējis viņu Maikla tuvumā. Par to, lai Omers piemiņas koncertā sēdētu pirmajā rindā, parūpējusies Maikla vecākā māsa Rebija.

Kopš pasākuma Omers palicis Losandželosā un pieprasījis veikt DNS testu, lai vienreiz par visām reizēm noskaidrotu, vai viņš ir Džeksona dēls vai ne.

Pirms pāris gadiem Maikls tuvākajiem draugiem atklājis, ka esot Omera tēvs. Bērns ieņemts vienas nakts sakarā ar kādu norvēģu fani 1984. gadā. Taču viens no draugiem atklājis, ka nezinājis, ticēt šim apgalvojumam vai ne, domājot, ka tā ir Maikla vēlme padarīt vēlamo par esošo.

Kad slavenais mūziķis mira no sirdslēkmes, Omera māte Pia teikusi dēlam, ka citiem Maikls esot popkaralis, bet viņiem viņš esot kas vairāk. Omera pakistāniešu izcelsmes tēvs Rizs apstiprinājis, ka dēls bijis piemiņas pasākumā, bet sīkākas detaļas nav atklājis.

Par Omera eksistenci sabiedrībai kļuva zināms 2003. gadā, kad parādījās mājas video, kurā redzams, kā puisis saņem no Maikla dāvanas. Tiek pieņemts, ka Omera ģimene mēdza dzīvot pie Maikla 90. gadu beigās, kā arī pēc tam, kad Maikls tika iepazīstināts ar Omeru 1996. gadā. Tas noticis kādā Tunisijas viesnīcā, kad mazais zēns atstājis uz Džeksonu iespaidu ar saviem dejas soļiem. Zēns bieži ticis fotografēts ar Maiklu, jo ģērbies kā Maikls, izskatījies ļoti līdzīgs popkaralim. Omers tika pasniegts kā mini Maikls.

1997. gadā Batti ģimene no Oslo pārcēlās uz Kaliforniju. Pia strādāja par auklīti Maikla oficiālajam dēlam Prinsam Maiklam II, kamēr tēvs strādājis par šoferi.

Vēlāk ģimene pārcēlusies atpakaļ uz Norvēģiju, taču Omers vēl pāris reižu apciemojis Maiklu.

Video materiālā redzams Omers ar Maiklu Džeksonu dažādos laika posmos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv