Vai sievietēm vajadzīgas kleitas?

Apollo
2 komentāri

Lai arī kleita ir viens no sievišķīgākajiem apģērba gabaliem un tam piekrīt arī lielākā daļa Latvijas sieviešu (88%), tomēr tikai 2% no daiļā dzimuma pārstāvēm kleitas velk ikdienā, liecina apģērbu kopšanas līnijas «Vanish» veiktais pētījums. Noskaidrojies arī, ka Latvijas sieviešu skapī lielākoties atrodas ne vairāk par piecām kleitām (59%), kā arī 5% to nav vispār.

Vai sievietēm vajadzīgas kleitas?

Foto: Lita krone/LETA

Kleitas sieviešķīgāko apģērbu topā ierindojušās pārliecinoši pirmajā vietā, aiz sevis atstājot svārkus, kurus par sievišķīgāko apģērbu uzskata 8% sieviešu, cepures – 2% un bikses – 2%. Savukārt, vecumā no 45 līdz 49 gadiem jau katra desmitā «Vanish» aptaujātā sieviete (12%) par sievišķīgāko apģērba gabalu uzskata cepuri.

Pētījuma rezultāti atklāja, ka tikai 2% Latvijas sieviešu kleitas valkā ikdienā, katra ceturtā (25%) – vairākas reizes nedēļā, savukārt 6% aptaujāto kleitas nevalkā nekad. 28% aptaujāto sieviešu skapī atrodas sešas līdz desmit kleitas un 8% to pieder vēl vairāk.

Lai popularizētu sievišķību Latvijā, «Vanish» tirdzniecības centrā Spice no 18. līdz 26. jūlijam rīko izstādi, kurā savas skaistākās kleitas parādīs Latvijas sabiedrībā pazīstamās sievietes.

Pētījums tika veikta internetā, aptaujājot 544 sievietes vecumā no 15 līdz 74 gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv