Vai skūpsts skaitās krāpšana? Aptaujas rezultāti liecina, ka viedokļi dalās

Apollo
112 komentāri

Katrs pāris ir citādāks un savas attiecības izprot daudz labāk nekā citi cilvēki. Kamēr vieni uzskata, ka skūpstīšanās ar citiem cilvēkiem ir viennozīmīga krāpšana, apmēram 25% cilvēku uzskata, ka tā tomēr nav.

Vai skūpsts skaitās krāpšana? Aptaujas rezultāti liecina, ka viedokļi dalās

Foto: Katie Salerno

Iepazīšanās portāla «Ashley Madison» aptaujā par skūpstīšanos ar citiem cilvēkiem piedalījās vairāk nekā trīs tūkstoši dalībnieku no ASV, Lielbritānijas, Kanādas un Austrālijas. 

Pētījuma rezultāti atklāj interesantus uzskatus par krāpšanu. 24,3% no aptaujātajiem uzskata, ka skūpstīšanās nav nekas slikts un to var darīt arī tad, ja esi attiecībās ar kādu. 44,1% uzskata, ka tas ir atkarīgs no skūpsta veida un tā, cik intīms tas bijis, bet 31,5% uzskata, ka skūpstīšanās ar citu cilvēku pavisam noteikti ir krāpšana.

Tāpat aptaujā atklājās, ka nav svarīgi, kurš kuru noskūpstīja pirmais - 46,2% uzskata, ka fakts, ka skūpsts vispār notika, ir daudz būtiskāks.

Lielākā daļa aptaujāto (53,6%) norādīja, ka skūpsts ar citu cilvēku nebūtu iemesls, lai pārtrauktu attiecības, savukārt 28,9% norādīja, ka tas būtu atkarīgs no situācijas un skūpsta veida. 17% cilvēku uzskatīja, ka šādā gadījumā attiecības jāpārtrauc viennozīmīgi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv