Vai tiešām interneta aptiekā izdevīgāk?

Apollo
0 komentāru

Ikviens no mums zina, ka par veselību jārūpējas, bet, ja darba ir tik daudz, ka nav laika aiziet pat uz aptieku, un vēlaties ietaupīt - īstā izvēle ir interneta aptieka.

Vai tiešām interneta aptiekā izdevīgāk?

Pilsaptieka.lv piedāvājums nepārtraukti paplašinās, turklāt preces ir lētākas nekā parastajās aptiekās. Te var iegādāties vitamīnus un dabas produktus, kas jo īpaši svarīgi, beidzoties ziemas periodam un tad, kad organisms ir novājināts. Turpat var iegādāties kosmētiku un dažādus kopšanas līdzekļus, kā arī dažādas medicīnas preces. Pat kontaktlēcu šķidrumu! Protams,  padomāts arī par mazuļiem –  autiņbiksītes un pārtika bērniem. Drīzumā tiek plānots piedāvāt arī medikamentus. Ja neatrodat sev interesējošo preci - iesakiet un mēs mēģināsim klāstu papildināt!

Pasūtījuma veikšana aizņem tikai dažas minūtes. Lai būtu ērtāk, varat izvēlēties pasūtījumu ar piegādi uz Jūsu izvēlēto vietu, piemēram, mājās vai darbā - visā Latvijas teritorijā! Pasūtījumu var saņemt 2 darba dienu laikā, bet ir iespējama arī eksprespiegāde. Ar sīkāku informāciju par pasūtījumu piegādi varat iepazīties mūsu mājas lapā www.pilsaptieka.lv sadaļā «Piegādes noteikumi».

Ja nevēlaties maksāt par piegādi, pasūtījumu var izņemt personīgi divās no Pils aptiekām – Rīgā,  «Pils Oranžajā aptiekā» - Kr.Valdemāra ielā 17a, un «Jelgavas Pils aptiekā», Jelgavā, Akadēmijas ielā 2.

Ar interneta aptieku ērtāk un lētāk!

Labu veselību vēlot,
www.pilsaptieka.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. oktobris

Vārda dienas

Airisa, Irīda, ĪrisaArisa, Iraisa, Irida, Irisa

Valūtu kursi

22.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv